צרו קשר
ּ

תיווך בנתניה

השקעה בנדל"ן, בין אם לצורך רכישת קרקע להשקעה ובין אם מדובר בקניית אדמה לבניית בית פרטי – היא תהליך מורכב ולא פשוט. משרד תיווך בנתניה יקל עליכם ועל ביצוע תהליך זה. אמנם מרבית האנשים פונים לרשתות החברתיות ולאתרי האינטרנט השונים לצורך חיפוש השטח המתאים. עם זאת, הם אינם בעלי ידע מקצועי כמו גם יכולות ניהול משא ומתן לצורך ביצוע העסקה בפועל. לכן, בבואכם לחפש אחר מגרשים – יש ליצור קשר עם מתווך נדלן.

תיווך בנתניה

תיווך בנתניה – תפקידיו שלו המתווך

לאורך השנים האחרונות, נדמה ששוק הנדל"ן הולך וצובר תאוצה, שכן קרקעות רבות נרכשות ומוכשרות לצורך בנייה. בהתאם לכך, אנשים רבים מחפשים אחר הזדמנויות חדשות להשקעה; השקעה שתוכל להניב עבורם רווחיים משמעותיים ולאורך זמן רב. עם זאת, עולה השאלה כיצד ניתן לבצע זאת כראוי ולמצוא את הקרקע המתאימה והאיכותית שתחזיר את ההשקעה – והרבה מעבר לכך? חלק בלתי נפרד מכך כולל עבודה משותפת עם מתווך נדלן: במקום להתמודד עם תהליך זה לבד או לפנות לאתרי האינטרנט השונים, המתווך יבצע תהליך חיפוש ממוקד בהרבה – עד להשלמתה של העסקה.

בהתאם לכך, מומלץ לבחור באיש מקצוע בעל מוניטין גבוה וניסיון רב. בטרם תבחרו באיש מקצוע זה, על המתווך להחזיק ברישיון בתוקף; רישיון מטעמו של רשם המתווכים שיאפשר לו לעסוק במקצוע זה.

במקביל לכך, בעת פגישת הייעוץ הראשונה עם המתווך, עליכם לשוחח עם המתווך ולשאול אותו אילו עסקאות נדלן עסק בהן בעבר: בין אם מדובר בקרקע פרטית, או שמא מגרשים לצורך מסחר או משרדים – אל תחששו ותשאלו את המתווך על הניסיון שלו ואיזה ידע מקצועי יש ביכולתו להעניק לעבודה המשותפת ביניכם.

היבט חשוב לא פחות הוא יכולותיו של המתווך לא רק לחפש את הקרקע המתאימה, אלא גם לדעת לנהל משא ומתן שיוביל לניסוח החוזה והשלמתה של העסקה על הצד הטוב ביותר.

 

שירות מקצועי – עם עמוס חניה

בין אם מדובר בשירות אדיב ומקצועי ובין אם מדובר ביכולת לאתר הזדמנויות נדלן משובחות – על המתווך להיות בעל ידע וניסיון מרשים. אם אתם מחפשים אחר קרקע להשקעה, עמוס חניה – מתווך נדלן בעל ניסיון של מעל 40 שנים, ישמח לסייע לכם בכל שלב של התהליך.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ