צרו קשר
ּ

פרויקטים חדשים בנתניה והסביבה

בין אם אתם מחפשים אחר קניית דירה חדשה או שמא אתם מעוניינים להעביר את המשרד שלכם למתחם חדש – ענף הנדל"ן בישראל שוקק חיים ומציע אפשרויות רכישה שונות. בהתאם, ישנם פרויקטים חדשים בנתניה והסביבה שיאפשרו לכם להגשים את חלומכם – ולרכוש דונם עליו תבנה החנות החדשה שלכם. מתעניינים ברכישת מגרש מסחרי או קרקע לבניית בית? עמוס חניה ישמח ללוות את אתכם במסע חשוב זה.

פרויקטים חדשים בנתניה: סוגי פרויקטים שונים

בין אם אתם עוברים בצפון או גרים אזור השרון – אי אפשר להתחמק מהבנייה הענפה: בין אם מדובר בהקמתה של שכונה חדשה המשווקת על ידי המדינה, או שמא מדובר במתחמי בילויים ומסחר בכניסה לעיר – נדמה שאיכות ורמת החיים עולה כלפי מעלה. מעוניינים לשדרג את מעונכם הקט באחד חדש ורחב יותר? אולי העסק שלכם צמח ואתם מעוניינים לפתוח סניף גדול בהרבה במרכז המסחרי החדש והיוקרתי של העיר? בבואכם לחפש אחר החלל המתאים, רצוי להתוודע לשל סוגי הפרויקטים החדשים שהולכים ונבנים:

  • שכונות מגורים חדשות: ערים רבות, בסיוען של המדינה, מתכננות להקים על קרקעות שונות שכונות מגורים חדשות. לשם כך, הן משווקות קרקעות ריקות במחירים נוחים עבור היזמים השונים אשר ירכשו אותן ויבנו עליהן. שכונות חדשות אלו, שנדמה כי הן נוצרו יש מאין, מאפשרות למשפחות צעירות ובוגרות כאחד לשדרג את רמת חייהן ולעבור למתחמי מגורים נוחים ויוקרתיים.
  • מתחמי מסחר: תרבות הבילויים והצריחה בארץ שינתה את פניה לאורך השנים האחרונות, כאשר שלל חנויות, בתי קולנוע ומקומות בילוי אחרים מרוכזים במתחם אחד ומרכזי. בהתאם לכך, בין אם מדובר במגרשים היוצאים למכרז מול היזמים ובין אם ישנו אישור להתחיל ולבנות על קרקעות אלו, יש לבנות אותם על קרקעות בעלות אישור לכך.

 

ליווי פרויקטים חדשניים

תנופת הבנייה בישראל נוכחת בכל עיר ועיר. בהתאם לכך, אם ברצונכם לעבור לגור בפרויקט מגורים חדש או שמא תרצו לרכוש את הקרקע עליה ייבנה מתחם בילויים גדול – צרו קשר עם עמוס חניה, מתווך נדלן מנוסה, שילווה אתכם לאורכו של תהליך הרכישה ועד להשלמת העסקה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ