צרו קשר
ּ

פרויקטים בנתניה

מחפשים אחר דירה חדשה לעבור אליה? או שמא משרדכם מתרחב והנכם מעוניינים להעביר את העובדים למגדל עסקים יוקרתי? ישנם פרויקטים רבים בנתניה, בין אם לצורך מגורים או מסחר, שיסייעו לכם להשיג את היעד הבא בחייכם – ולהעלות את איכות חייכם ופרנסתכם. משום שתהליך החיפוש אחר הנכס דורש עיסוק בפרטי מידע רבים, חשוב לא להתמודד עם משימה זו לבד – אלא להסתייע במתווך נדלן מקצועי ומנוסה.

פרויקטים בנתניה

מחפשים פרויקטים בנתניה?

לאורך השנים האחרונות, כמות הפרויקטים בשוק הנדל"ן הולכים וגדלים. אם המשפחה שלכם מתרחבת ואתם מחפשים אחר דירה גדולה – ישנם פרויקטים מעניינים אותם מפרסמים יזמים שונים. מחפשים אחר נכס חדש לבנות בו את חברת ההיי טק שלכם? גם עבורכם ישנו מגוון פרויקטים ייחודיים. נסקור כעת את סוגי הפרויקטים השונים:

פרויקט פינוי-בינוי – סוג פרויקט זה מגיע כחלק מתהליך התחדשות ברמה העירונית והארצית. כלומר, וכחלק מהמדיניות הרשמית של ישראל ושל משרד הבינוי והשיכון מאז שנת 1998, ניתן להרוס בנייני מגורים ישנים – ולאחר מכן לבנות מתחתם בניינים חדשים לצורך מגורים. לצד העובדה שתהליך זה מאפשר לדיירים הישנים לקבל דירות חדשות וגדולות בהרבה, הם אף מקבלים פיצויים נוספים. במקביל לכך, מתווספות דירות חדשות ומרווחות, תוך כדי העובדה שהבניה שומרת על איכות הסביבה ועל הריאות הירוקות הסובבות בניין זה. לשם כך, יש צורך בשיווק דירות חדשות אלו – ולכאן נכנס מתווך הנדל"ן, המקיים ימים מיוחדים לצורך פרסום הפרויקט.

פרויקטים מסחריים – ישראל שופעת מרכזי קניות ומוקדים מסחריים. בין אם אתם מחפשים אחר מרכז קיים להעביר אליו את העסק בבעלותכם או שמא תרצו לפתוח משרד חדש במגדל עסקים חדש ויוקרתי, יצירת קשר עם מתווך יסייע לבצע תהליך חשוב זה תוך התייחסות לכל הפרמטרים החשובים. פרמטרים אלו כוללים, בין השאר, חיפוש אחר המיקום הגאוגרפי המתאים, זמינות רכישת הנכס או השכרתו לצד בירור תנאי התשלום, כמו גם בירור גודל שטח המסחר של הנכס.

 

לבחור את הנכס המושלם

בין אם מדובר בחיפוש אחר בניין מגורים חדש וגבוה או שמא מדובר במעבר למרכז מסחרי חדש – עמוס חניה, מתווך נדלן עם וותק של מעל 40 שנה בתחום זה, ישמח לסייע לכם לאורכו של תהליך זה לצד תמיכה ואוזן קשבת.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ