צרו קשר
ּ

נדלן בשרון

מחפשים אחר קרקע למגורים? מעוניינים להשקיע בקרקע מסחרית במתחמי קניות? חיפוש נדלן בשרון הינו תהליך מורכב ולא פשוט: בין אם מדובר בחיפוש אחר מיקום גאוגרפי מתאים ובין אם מדובר בחיפוש אחר העסקאות המשתלמות ביותר – מומלץ לא לבצע תהליך זה לבד. במילים אחרות, אם הנכם רציניים בחיפושכם אחר קרקע להשקעה – צרו קשר עם עמוס חניה, מתווך נדלן מנוסה בניהול משא ומתן.

נדלן בשרון

נדלן בשרון – דגשים שונים

לאורך השנים האחרונות, שוק הנדל"ן בישראל הוא, ללא ספק, שוק שהולך וצובר תאוצה. כלומר, בין אם מדובר בתכנון בנייני מגורים או מרכזי מסחר ותעשייה – נדמה שביצוע עסקאות נדלן הן שלב חכם; שלב שיביא לרווחים גבוהים לרוכשים. עם זאת, בטרם תחתמו על חוזה לצורך עסקת נדלן, עליכם להתנהל כראוי ולבחור במגרש המתאים. נסקור, כעת, מספר פרמטרים חשובים שיסייעו לכם להשלים את תהליך הרכישה:

מרבית האנשים, בבואם לחפש אחר קרקע להשקעה, יתחילו את חיפושיהם באתרי האינטרנט השונים. כלומר, קיימות פלטפורמות רבות המציגות אינפורמציה רחבה בנוגע לכל נכס ומגרש. עם זאת, כאשר מדובר במספר גבוה של אתרי אינטרנט המציגים, במקביל, מידע חשוב זה – קל ללכת לאיבוד. במקרים אלו, רצוי לעשות סדר ולהבין מה הצרכים שלכם מהמגרש אותו תרצו לרכוש. היבט חשוב ראשון מתייחס למיקום הגאוגרפי של הקרקע. גרים או עובדים באזור השרון? בהתאם לכך, מומלץ לחפש אחר שטחים להשקעה בנתניה ובערים הסובבות אותה.

לצד צמצום האזור הספציפי, חשוב לא פחות להתעמק במגמות השונות של שוק הנדל"ן. כלומר, כאשר מתפתחת תופעה של זחילת מחירי קרקעות – כדאי לנצל חלון הזדמנויות זה ולתכנן את ביצוע העסקה.

לצד כל זאת, חשוב להסתייע בשירותיו של מתווך ולא לעבור את תהליך החיפוש אחר נדלן ייחודי לבד. במילים אחרות, כאשר מדובר בקריאה נכונה של שוק הנדל"ן, איתור הזדמנויות וניהול משא ומתן מקצועי מול הגורמים הרלוונטיים – חשוב שתהיה לכם יד מכוונת לאורכו של תהליך מורכב זה.

 

לבצע את העסקה – על הצד הטוב ביותר

בין אם אתה מחפש אחר קרקע המיועדת למסחר או שמא את מעוניינת לרכוש מגרש להשקעה – צרו קשר בהקדם עם עמוס חניה – מתווך נדלן בעל ניסיון של מעל 40 שנה, אשר ילווה ויעניק לכם ייעוץ מקצועי לאורך התהליך – ועד להשלמת העסקה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ